Pracodawca Pako Jeans

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim odzież casualową, a także dodatki i akcesoria, takie jak torby, paski do spodni czy portfele. Wzbogacamy ją także o bieliznę. Jako dynamicznie rozwijająca się marka posiadamy kilkanaście sklepów własnych, głównie na Śląsku oraz niemal 300 sklepów partnerskich w Polsce i Czechach.

 

Zainspirowani dynamicznym rozwojem, postanowiliśmy stworzyć sieć franczyzową. Z powodzeniem uczestniczymy w otwieraniu nowych jednobrandowych sklepów opartych na przyjaznych zasadach franczyzy, zaprojektowanych przez naszych specjalistów. Nasz sklep internetowy www.pakojeans.pl oraz profile w mediach społecznościowych są kolejnym kanałem dywersyfikującym naszą sprzedaż i pozwalającym nam na lepsze zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

 

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy angażują się w pracę z pełnym zaangażowaniem, a ich wieloletnie doświadczenie w wielu dziedzinach umożliwia nam utrzymanie wysokiego poziomu jakości produktów i usług oraz relacji handlowych. Jesteśmy zawsze gotowi do reagowania na sugestie naszych odbiorców hurtowych i detalicznych, dzięki czemu tworzymy trwałe relacje handlowe, zakończone licznymi sukcesami w ciągu 40 lat działalności na rynku.

 

https://pakojeans.pl

 

Zapraszamy na profil firmy Pako Jeans gdzie znajdą państwo z pewnością wiele interesujących ofert pracy od Pako Jeans. Gwarantujemy, że profil, który Państwo właśnie przeglądają jest aktualny a Ogłoszenia o pracę przedstawiają aktualny stan i potrzeby naszej firmy. Szukasz pracy w Pako Jeans wystarczy że aplikujesz na którąś z ofert a osoby odpowiedzialne za rekrtuację i pracę Pako Jeans z pewnością odpowiedzą na Państwa dokumenty aplikacyjne. Serdecznie dziękujemy za zaintereoswanie naszym profilem na Szukampracy.pl oraz ofertami pracy.
W Pako Jeans możesz czuć się bezpiecznie. Firma, ma ogromne doświadczenie i kompetencje, zaufanie klientów – mamy mocne podstawy, żeby zagwarantować Ci godne warunki zatrudnienia. Stawiamy na realny rozwój pracowników i ich kariery. Wierzymy w to co tworzymy, dzięki temu nasza firma dostarcza klientom dokładnie tego co potrzebują. Pamiętaj, wszystko zależy od Ciebie, Aplikuj na Szukampracy.pl
Serdecznie pozdrawiamy, zespół firmy Pako Jeans

Szukasz pracy w Pako Jeans napisz do Nas i poznaj nasze najnowsze oferty pracy, które pozwolą Ci na szybki rozwój Twojej kariery zawodowej. Pamiętaj, że nasza firma zawsze stawia na rozwój pracownika. Pako Jeans praca

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy