Pracodawca DEKRA Praca Sp. z o.o.

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej. DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194.

 

DEKRA Praca is a company belonging to the DEKRA AG holding - a leader in personnel services throughout Europe. Our activity is focused on the territory of Poland, acting as an intermediary in recruiting employees and offering broadly understood services in the field of personnel consulting, permanent recruitment and temporary work. DEKRA Praca Sp. z o. o.  is the Employment Agency No. 8194.

W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy:

  • rekrutację na stanowiska niższego i wyższego szczebla,
  • executive search
  • pośrednictwo w zakresie pracy tymczasowej,
  • outsourcing personalny
  • obsługę kadrowo księgową

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę i kompetencje, dzięki którym świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Owocuje to długofalowymi relacjami opartymi na obustronnym zadowoleniu.

 

DEKRA Praca to:

Profesjonalne podejście – DEKRA Praca to usługi na najwyższym poziomie ponieważ wymagamy od siebie i od naszych współpracowników profesjonalizmu na każdym etapie prowadzonych działań.

Długotrwała współpraca – każdego klienta traktujemy indywidualnie starając się oferować takie warunki współpracy by możliwe było budowanie i rozwijanie trwałych relacji.
Otwarta komunikacja – realizacja każdego projektu w dziedzinie zasobów ludzkich wymaga otwartej komunikacji i elastyczności. Staramy się poznawać potrzeby naszych klientów, by lepiej sprostać ich oczekiwaniom. Dzięki otwartej komunikacji na każdym etapie współpracy możemy szybko reagować na zmieniające się potrzeby naszych klientów.

Ludzkie podejście – wierzymy, że największą silą i wartością każdej firmy jest człowiek, dlatego zależy nam na zadowoleniu zarówno pracodawców, jak i pracowników.

Wiarygodność – know-how i obecność naszej organizacji na całym świecie na rynkach pracy to gwarancja wiarygodności i wiedzy płynącej z wielu lat doświadczenia.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy