Pracodawca ZEC Service Sp. z o.o.

ZEC SERVICE Sp. z o. o działa na rynku od 1992 roku zatrudniając prawie 400 pracowników o specjalistycznych kwalifikacjach. Realizuje wysokospecjalizowane usługi dla energetyki i przemysłu oraz produkuje elementy i konstrukcje stalowe.

Od początku istnienia firmy realizujemy odpowiedzialne i wymagające zadania w Polsce i za granicą. Współpracujemy zarówno z partnerami instytucjonalnymi w tym z Europejską Organizacją Badań Jądrowych - CERN jak i biznesowymi.

Przez lata wypracowaliśmy sobie uznanie Klientów i Urzędu Dozoru technicznego ceniących nas za jakość wykonywanych prac i wiedzę techniczną. Te dwa czynniki, razem z konkurencyjnością oferowanych cen pozwalają na sukcesy w pozyskiwaniu kolejnych kontraktów. 

Zapraszamy na profil firmy ZEC Service Sp. z o.o. gdzie znajdą państwo z pewnością wiele interesujących ofert pracy od ZEC Service Sp. z o.o.. Gwarantujemy, że profil, który Państwo właśnie przeglądają jest aktualny a Ogłoszenia o pracę przedstawiają aktualny stan i potrzeby naszej firmy. Szukasz pracy w ZEC Service Sp. z o.o. wystarczy że aplikujesz na którąś z ofert a osoby odpowiedzialne za rekrtuację i pracę ZEC Service Sp. z o.o. z pewnością odpowiedzą na Państwa dokumenty aplikacyjne. Serdecznie dziękujemy za zaintereoswanie naszym profilem na Szukampracy.pl oraz ofertami pracy.
W ZEC Service Sp. z o.o. możesz czuć się bezpiecznie. Firma, ma ogromne doświadczenie i kompetencje, zaufanie klientów – mamy mocne podstawy, żeby zagwarantować Ci godne warunki zatrudnienia. Stawiamy na realny rozwój pracowników i ich kariery. Wierzymy w to co tworzymy, dzięki temu nasza firma dostarcza klientom dokładnie tego co potrzebują. Pamiętaj, wszystko zależy od Ciebie, Aplikuj na Szukampracy.pl
Serdecznie pozdrawiamy, zespół firmy ZEC Service Sp. z o.o.

Szukasz pracy w ZEC Service Sp. z o.o. napisz do Nas i poznaj nasze najnowsze oferty pracy, które pozwolą Ci na szybki rozwój Twojej kariery zawodowej. Pamiętaj, że nasza firma zawsze stawia na rozwój pracownika. ZEC Service Sp. z o.o. praca

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy