Elektryk/Elektromechanik

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Elektryk/Elektromechanik

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy produkującej wyroby medyczne oraz kosmetyczne, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należała naprawa oraz modernizacja maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrola sprawności automatyki urządzeń oraz naprawa instalacji elektrycznych. Będziesz również odpowiedzialny za utrzymanie ciągłości ruchu na produkcji.

Wymagania

WYMAGANIA

Zgłoś się do nas jeśli posiadasz uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV z zakresu eksploatacji oraz masz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Doceniamy osoby sumienne, zaangażowane w pełnienie powierzonych obowiązków, potrafiące pracować w grupie.

Oferujemy

OFERUJEMY

Zapewnimy Ci stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o posiadane doświadczenie i umiejętności. Dodatkowo otrzymasz premie świąteczne oraz dodatki w ramach funduszu socjalnego (np. dopłatę do urlopu). Oferujemy również stałe godziny pracy w tygodniu (7:00-15:00) oraz wolne weekendy. Co więcej, będziesz miał możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w dodatkowych kursach i szkoleniach.

Oferta jest ważna jeszcze 2253 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Elektryk/Elektromechanik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektryk/Elektromechanik w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektryk/Elektromechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk/Elektromechanik, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.