Operator/-ka linii montażowej - praca dla 100 osób

Lokalizacja: Sosnowiec , śląskie
Praca Operator/-ka linii montażowej - praca dla 100 osób

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta, znanej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:


Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

 • Montowanie podzespołów elektronicznych
 • Prace manualne
 • Pakowanie gotowych elementów
Wymagania

Wymagania:

 • Gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
 • Sumienności, rzetelności, zaangażowania
Oferujemy

Oferujemy:

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy
 • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas!!!
 • Praca dla kobiet i mężczyzn
 • Premia + różne dodatki
 • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
 • Karta sportowa OK System
 • Pakiet zniżek u wybranych partnerów Adecco +Club

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY !
Dziękujemy :)

Jeżeli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer 695 060 057 lub prześlij CV klikając przycisk Aplikuj

Informujemy, że Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Ponadto Kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Oferta jest ważna jeszcze 1016 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator/-ka linii montażowej - praca dla 100 osób

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator/-ka linii montażowej - praca dla 100 osób w miejscowości: Sosnowiec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator/-ka linii montażowej - praca dla 100 osób Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator/-ka linii montażowej - praca dla 100 osób, praca w Sosnowiec dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.