Inżynier Procesu

Lokalizacja: Karczew , mazowieckie
Praca Inżynier Procesu
Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Zadania:

• Nadzór nad technologią produkcji;
• Tworzenie instrukcji;
• Opracowywanie i wdrażanie usprawnień do procesów produkcyjnych;
• Dobór odpowiednich narzędzi celem osiągania wyników jakościowych i wydajnościowych.

 

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne;
• Wiedza na temat procesów wytłaczania, wtrysku oraz nadruku na tworzywach - mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie z czytelnym systemem premiowym;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
• Dużą samodzielność oraz współudział w rozwoju firmy.



 

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Oferta jest ważna jeszcze 2188 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Procesu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Procesu w miejscowości: Karczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Procesu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Procesu, praca w Karczew dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Operator Maszyn

Karczew, mazowieckie


Elektryk / Automatyk

Karczew, mazowieckie


Kontrolera Jakości

Karczew, mazowieckie


Brygadzista

Karczew, mazowieckie