Nie sprzedawaj! INFORMUJ! Konsultant infolinii informacyjnej!

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Praca Nie sprzedawaj! INFORMUJ! Konsultant infolinii informacyjnej!
Opis:

Chcesz być samodzielny/-a, mieć pieniądze na swoje wydatki, rozwijać swoje ambicje i zbierać doświadczenia już na studiach? Pokaż, że potrafisz!

Poszukujemy osób do roli
Konsultant ds. Wsparcia Abonentów na projekcie przychodzącym (infolinia informacyjna)
odbierasz telefony - pomagasz - informujesz - zarabiasz

CO OFERUJEMY?
# wypłatę zawsze na czas
# 12,25 na rękę (15 zł brutto)
# możliwość elastycznego łączenia pracy ze studiami - grafik układasz z managerem
# przejrzysty system motywacyjny
# ciekawe ścieżki rozwojowe
# pracę w centrum - blisko uczelni
# fajni ludzie i fajna atmosfera

NIE OCZEKUJEMY DOŚWIADCZENIA - to u nas je zdobędziesz. Wystarczy, że będziesz mieć entuzjazm, chęć do nauki, zapał i determinację.

Zakres obowiązków:

# Obsługa infolinii przychodzącej
# Kompleksowe wsparcie Abonentów
# Doradzanie przy wyborze najkorzystniejszych pakietów, kanałów i usług

Kogo szukamy/oczekujemy:

# Osoby pełnoletnie oraz dyspozycyjne min. 20h w tygodniu (między 9 a 22:30);
# Kandydaci posiadający dobrą dykcję jak również umiejętność swobodnego działania w obsłudze komputera- warunek konieczny;

Wyślij CV przez formularz

Toolip HR (c.8564)

Aplikuj poprzez link: Nie sprzedawaj! INFORMUJ! Konsultant infolinii informacyjnej!

Gdzie szukać pracy jako Nie sprzedawaj! INFORMUJ! Konsultant infolinii informacyjnej!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nie sprzedawaj! INFORMUJ! Konsultant infolinii informacyjnej! w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Toolip HR lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nie sprzedawaj! INFORMUJ! Konsultant infolinii informacyjnej! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nie sprzedawaj! INFORMUJ! Konsultant infolinii informacyjnej!, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Toolip HR praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.