Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

Lokalizacja: Sochaczew , mazowieckie
Praca Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.


Dla naszego Klienta, zajmującego się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i farmaceutycznego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Zakres obowiązków:

 • obsługa maszyn i urządzeń w firmie produkcyjnej
 • kontrola jakościowa produktów
 • czynny udział w utrzymaniu form i narzędzi
 • przezbrojenia form i narzędzi
 • ustawianie procesów wytłączania z rozdmuchem i wtrysku z rozdmuchem oraz urządzeń pomocniczych.
 
Wymagania

Wymagania:

 • obsługa maszyn w zakresie programowania i ustawiania procesu
 • doświadczenie na podobnym stanowisku

 

Oferujemy

Oferujemy:

 • praca w systemie II zmianowym z dyżurami nocnymi i weekendowymi
 • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • możliwości rozwoju

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Oferta jest ważna jeszcze 2356 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ustawiacz Maszyn Wtryskowych w miejscowości: Sochaczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ustawiacz Maszyn Wtryskowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ustawiacz Maszyn Wtryskowych, praca w Sochaczew dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik magazynu

Jedlińsk, mazowieckie


Pracownik magazynu

Skaryszew, mazowieckie


Pracownik magazynu

Zakrzew, mazowieckie