Wyszukaj spośród 8421 ofert pracy

Elektryk Slimtech

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie;
Praca Elektryk Slimtech

Firma instalatorska w zakresie klimatyzacji,wentylacji i instalacji elektrycznych.

Opis stanowiska

Elektryk / pomocnik elektryka / osoba do przyuczenia.

Wymagania

- chęć do pracy

- sumienność

Oferujemy

Oferty pracy proszę kierować na adres : dopracyprzyjme1@tlen.pl

Szukasz pracy jako Elektryk Slimtech

Oferta pracy na stanowisku: Elektryk Slimtech w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Slimtech lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Elektryk Slimtech Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk Slimtech, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Slimtech praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy