Pracownik Produkcji - praca dla 30 kobiet i mężczyzn od zaraz

Lokalizacja: Częstochowa , śląskie
Praca Pracownik Produkcji - praca dla 30 kobiet i mężczyzn od zaraz

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla jednego z naszych Klientów, renomowanej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:


Opis stanowiska

Opis stanowiska:

 • Praca polega na obsłudze maszyn na liniach produkcyjnych lub na obsłudze linii cynkownia oraz pakowaniu produktów i ich kontroli jakościowej.
Wymagania

Wymagania:

 • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym
 • Zaangażowanie i motywacja do pracy
 • Zdolności manualne
 • Mile widziane doświadczenie oraz podstawowa znajomość rysunku technicznego
Oferujemy

Oferujemy:

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
 • Pracę dla kobiet i mężczyzn
 • Pracę w centrum Częstochowy
 • Bogaty pakiet premii i dodatków - nawet do 1000 PLN
 • Płatne nadgodziny
 • Atrakcyjny program poleceń - za polecenie 1 osoby możesz dodatkowo zarobić nawet do 1500 zł
 • Wynagrodzenie z dodatkami może wynieść nawet do 2100 PLN na rękę
 • Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
 • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta
 • Jasne i pewne warunki pracy i wynagrodzenia zgodnie z przepisami
 • Profesjonalna, miła i rzetelna obsługa
 • Adecco + Club atrakcyjny pakiet zniżek i rabatów dla pracowników Adecco
 • Karta sportowa na preferencyjnych warunkach
 • Wynagrodzenie zawsze na czas


Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Szukamy 30 osób - poleć ofertę znajomym! Dziękujemy!

Prześlij nam swoje CV lub zadzwoń pod numer 22 250 8000.

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji"

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.polandadecco.com.

 

Oferta jest ważna jeszcze 1030 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcji - praca dla 30 kobiet i mężczyzn od zaraz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji - praca dla 30 kobiet i mężczyzn od zaraz w miejscowości: Częstochowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcji - praca dla 30 kobiet i mężczyzn od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji - praca dla 30 kobiet i mężczyzn od zaraz, praca w Częstochowa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.