Operator wózka widłowego/ Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Niedźwiedź , małopolskie
Praca Operator wózka widłowego/ Pracownik magazynowy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • pakowanie produktów
  • pozostałe prace magazynowe
Wymagania

Wymagania:

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna - warunek konieczny
  • uprawnienia na wózki widłowe - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy zespołowej
  • sumienność i zaangażowanie
  • motywacja do pracy
  • zdolności manualne
Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • pracę na pełny etat
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • pakiet zniżek Adecco+Club
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres: justyna.pudelko@adecco.com.

Informujemy, że Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Ponadto Kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego/ Pracownik magazynowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego/ Pracownik magazynowy w miejscowości: Niedźwiedź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego/ Pracownik magazynowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego/ Pracownik magazynowy, praca w Niedźwiedź dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.