Operator linii

Lokalizacja: Gorzkowice , łódzkie
Praca Operator linii

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

Miejsce pracy: Blok Dobryszyce


ZADANIA:

• Obsługa blatów roboczych do montażu/wiązania okablowania do sprzętów AGD
• Praca również na stanowiskach siedzących

Wymagania

WYMAGANIA:

• Wysoko rozwinięte zdolności manualne i dokładność

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat. Stawka wejściowa 12,00 zł brutto, po 1 miesiącu stawka 12,50 brutto. Dodatkowo premia ok. 150 zł brutto.
  • Umowy na przynajmniej miesiąc
  • Bezpłatny dowóz do pracy z Radomska i Gorzkowic
  • Pracę tylko na 2 zmiany(5:50-14:10, 14:10-22:30)
  • Atrakcyjne dodatkowe ubezpieczenie PZU, kartę Multisport, rabaty na zakupy

 

Oferta jest ważna jeszcze 2367 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator linii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator linii w miejscowości: Gorzkowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator linii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator linii, praca w Gorzkowice dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.