Kelnerka

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Kelnerka
Opis:

Restauracja- Pizzeria na Bemowie poszukuje nowego członka zespołu!
Jeżeli jesteś osobą kreatywną, wygadana i lubisz pracować z ludźmi- to właśnie Ciebie szukamy ;)

Stanowisko i obowiązki:
Kelnerka w restauracji, praca w systemie 2/2 (do dogadania), godziny od 12-22 (piatek i sobota -23). Stawka- do uzgodnienia. Do Twoich zadań będzie należała obsluga gości- miło, grzecznie, kiedy trzeba, to bardzo standardowo, w większości- na luzie, ale bez przesady. Pamiętajmy, ze jestesmy restauracją rodzinną, lubimy naszych gości, a oni lubią nas! O dbaniu o stanowisko pracy i podstawowych sprzataniach pisać chyba nie trzeba.

Wymagania:

Fajnie by było, jeżeli masz już doswiadczenie na podobnym stanowisku, jezeli nie- spokojnie, nauczymy Cię!
Ale podstawą jest aktualna ksiazeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Bez tego ani rusz!
Jesteś studentką? Super, spróbujemy dostosować grafik, jeżeli nie- też sie dogadamy

Gdzie szukać pracy jako Kelnerka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kelnerka w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Restauracja/Pizzeria lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kelnerka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kelnerka, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Restauracja/Pizzeria praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Kelnerka

Ogłoszenie Archiwalne