Pracownik Produkcji - KOBIETY I MĘŻCZYŹNI - od 13,50zł/h

Lokalizacja: Kolbuszowa , podkarpackie
Praca Pracownik Produkcji - KOBIETY I MĘŻCZYŹNI - od 13,50zł/h

Kim jesteśmy?
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

--- PRACA W MIELCU --- PRACA W MIELCU --- PRACA W MIELCU --- PRACA W MIELCU --- PRACA W MIELCU --- PRACA W MIELCU ---

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów, jak również Kandydatek na stanowisko:


Opis stanowiska pracy:

- Podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- Kontrola jakości wyrobów,
- Właściwa realizacja powierzonych zadań,
- Utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy

Wymagania

Wymagania:

- Sprawność manualna,
- Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
- Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
- Mile widziane (ale niekonieczne!) doświadczenie w pracy na produkcji,

Oferujemy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (Już od 13,50 zł/h + premia!) !
- Pracę u wiarygodnego pracodawcy z bardzo dobrą renomą,
- Zatrudnienie na długi okres czasu,
- Pracę zarówno dla Kobiet i Mężczyzn.

Jeśli podoba Ci się oferta - nie czekaj - APLIKUJ!
Zabierz ze sobą znajomych - Liczba miejsc to aż 30 wakatów!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - zadzwoń, a udzielimy odpowiedzi na każde pytanie:
17 788 72 95 / 17 788 72 96 / 695 060 655Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania".

Oferta jest ważna jeszcze 2211 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcji - KOBIETY I MĘŻCZYŹNI - od 13,50zł/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji - KOBIETY I MĘŻCZYŹNI - od 13,50zł/h w miejscowości: Kolbuszowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcji - KOBIETY I MĘŻCZYŹNI - od 13,50zł/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji - KOBIETY I MĘŻCZYŹNI - od 13,50zł/h, praca w Kolbuszowa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Mechanik Utrzymania Ruchu

Głogów Małopolski, podkarpackie


Projektant/Konstruktor (k/m)

Mielec, podkarpackie