Doradca Klienta

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Doradca Klienta
Doradca Klienta
Warszawa
NR REF.: 1093986

Dla naszego klienta, hiszpańskiej marki odzieżowej wchodzącej na polski rynek, poszukujemy kandydatów do nowotworzonego zespołu sprzedażowego w pierwszym salonie w Warszawie -- w Galerii Mokotów.

Jeżeli masz już za sobą pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta, myślisz o dalszym rozwoju w branży retail w kierunku Visual Merchandisingu, nawiązaniu współpracy z globalną marką o ugruntowanej pozycji w Europie Zachodniej, nie boisz się wyzwań, chciałbyś współtworzyć wizerunek firmy na polskim rynku, ta oferta jest dla Ciebie!

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie dbanie o prezentację kolekcji, a także zgodność wyglądu sklepu z estetyką i standardem marki, udział w projektach dotyczących promocji, przecen oraz specjalnych akcjach marketingowych, bieżące zadania administracyjne oraz obsługa klientów sklepu.

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po przepracowaniu 3-mięsięcznego okresu próbnego, umowę na czas nieokreślny), atrakcyjne wynagrodzenie -- wynagrodzenie podstawowe + premie od sprzedaży (przejrzysty system premiowy), bony do wykorzystania w sklepie oraz dodatkowe benefity pozapłacowe.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Oferta jest ważna jeszcze 1325 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Doradca Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Specjalista ds. rozliczeń

Warszawa, mazowieckie


Java Developer

Warszawa, mazowieckie


IT Rekruter

Warszawa, mazowieckie


Programmer C++ (Gaming)

Warszawa, mazowieckie