Asystent ds. Koordynacji Projektów

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Asystent ds. Koordynacji Projektów
Asystent ds. Koordynacji Projektów
Warszawa
NR REF.: 1091312

Dla jednego z naszych Klientów, globalnej spółki z branży prawniczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Asystenta ds. Administracji i Koordynacji Projektów,który będzie pracował w zespole marketingu jednego z rozwijających się Centrów Usług Wspólnych (SSC) w centrum Warszawy.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksową administrację oraz koordynację projektów z zakresu rozwoju biznesu. Do najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie kompletowanie oraz sprawdzanie dokumentacji projektowej pod kątem ewentualnych błędów oraz zgodności z procedurami i standardami firmy. Asystent będzie odpowiadał za zadania i projekty zlecane przez wewnętrznych partnerów firmy w skali międzynarodowej. Przy realizacji projektów będzie również współpracował z działami marketingu odpowiedzialnymi za poszczególne części składowe (graficy, copywriter, zespół badań rynkowych, itp.).

Poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie związane z administracyjnym wsparciem oraz koordynacją projektów. Ze względu na międzynarodowy zasięg realizowanych projektów kandydat na to stanowisko powinien bardzo dobrze posługiwać się językiem angielskim.Ponadto atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub francuskiego. Poszukujemy kandydatów cechujących się dokładnością i dbałością o szczegóły, osób o wysoce rozwiniętych umiejętnościach organizacyjnych oraz interpersonalnych.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie, pakiet benefitów pozapłacowych oraz możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji.


Nie zwlekaj i znajdź wymarzoną pracę!

Oferta dotyczy pracy w pełnym wymiarze godzinowym.

Oferta jest ważna jeszcze 1012 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent ds. Koordynacji Projektów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent ds. Koordynacji Projektów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent ds. Koordynacji Projektów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent ds. Koordynacji Projektów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.