Pomoc w dziale serwisowym (na okres 1 miesiąca)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Pomoc w dziale serwisowym (na okres 1 miesiąca)

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi -- w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Pomoc w dziale serwisowym (na okres 1 miesiąca)

Nr. Ref. SO/WAW/06/17

Zakres zadań:

* Wsparcie działu serwisowego w zakresie montażu, modernizacji, naprawy i serwisu urządzeń.

Wymagania:

* Minimalne doświadczenie techniczne;

* Dyspozycyjność na okres miesiąca;

* Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

* Praca w pełnym wymiarze godzin z zatrudnieniem „od zaraz";

* Umowę zlecenie;

* Stawkę godzinową: 15 zł/brutto/h

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".


Oferta jest ważna jeszcze 1594 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pomoc w dziale serwisowym (na okres 1 miesiąca)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomoc w dziale serwisowym (na okres 1 miesiąca) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRO Personnel lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomoc w dziale serwisowym (na okres 1 miesiąca) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomoc w dziale serwisowym (na okres 1 miesiąca), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRO Personnel praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Agent Ubezpieczeniowy

Warszawa, mazowieckie


Mid/ Senior Frontend developer

Warszawa, mazowieckie


Barista

Warszawa, mazowieckie