Specjalista ds. wsparcia systemów IT

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Specjalista ds. wsparcia systemów IT
Jesteśmy firmą, która usprawnia działania operacyjne dużych firm, oferując dedykowane aplikacje wspierające kluczowe procesy biznesowe. Nowa osoba będzie pracować bezpośrednio z naszymi Klientami i zapewniać techniczne wsparcie i ciągłość działania kilku konkretnych, ważnych systemów IT.

Szukamy specjalisty III linii wsparcia, który będzie miał mocną podstawową wiedzę o działaniu złożonych aplikacji i zacięcie lub wiedzę programistyczną z obszaru Java. Odpowiadać będzie za diagnostykę i usuwanie problemów w działaniu systemów uruchomionych u naszych klientów. Będzie również uczestniczyć w tworzeniu nowych funkcjonalności w ramach projektów rozwojowych, w zależności od poziomu swoich programistycznych kompetencji, które również może rozwijać.
Jest dla nas ważne i jesteśmy w stanie docenić (również finansowo) chęci i umiejętności bezpośredniej pracy z Klientami (działy wsparcia i administratorzy systemów naszych Klientów), zrozumienia potrzeb i pomocy.

Czeka Cię:
- ZAWSZE fascynujące wyzwania technologiczne złożonych, wielokomponentowych systemów
- NAJCZĘŚCIEJ praca z Klientem nad wieloma mniejszymi, ale bardzo konkretnymi sprawami
- CAŁKIEM CZĘSTO praca z zespołami developerskimi, które budują nowe i rozwijają istniejące aplikacje (będziecie razem w jednym pomieszczeniu, aby wiedza swobodnie przepływała)
- OD CZASU DO CZASU wyzwania z zakresu programowania, dostosowane do Twoich umiejętności i ambicji (mamy naprawdę dużo pracy, więc dobierzesz sobie takie, które Ci się spodobają)

Oferujemy:
* stabilną pracę w rozwijającej się firmie
* atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
* przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
* możliwość rozwoju zawodowego
* elastyczny czas pracy
* pakiet socjalny
Jeśli...
- Masz podstawową znajomość Javy
- Potrafisz dociekać głębszych przyczyn i rozwiązywać problemy
- Skutecznie się komunikować za pomocą elektronicznych narzędzi (e-mail, czat etc.), ale nie wahasz się podnieść słuchawki telefonu, kiedy jest taka potrzeba
- Potrafisz zorganizować sobie czas i obowiązki
- Jesteś gotowy pełnić dyżury, aby nasi Klienci mogli „spać spokojnie" (niekoniecznie wieczorami i nocą, bo tu będzie pomoc)
... to masz duże szanse dołączyć do naszego zespołu.

Jeśli przy okazji...
- Masz podstawową znajomość środowiska Linux, języka SQL i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
... tym bardziej masz szanse świetnie się sprawdzić w przyszłości w naszym zespole.

Oferta jest ważna jeszcze 1025 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. wsparcia systemów IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. wsparcia systemów IT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Horus s.c. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. wsparcia systemów IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. wsparcia systemów IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Horus s.c. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.