Specjalista ds. Spedycji Drogowej

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Specjalista ds. Spedycji Drogowej

obo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością. Wraz z naszym klientem - poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Obsługa spedycyjna przydzielonej bazy klientów
- Rzetelna realizacja zleceń z zakresu spedycji drogowej
- Pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami usług transportowych
- Zaangażowanie w pozyskiwanie nowych klientów
- Rzetelne prowadzenie dokumentacji spedycyjnej
- Ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług w powiązaniu z obowiązującymi i wprowadzanymi w firmie systemami jakości - Współpraca z innymi biurami
- Odpowiedzialna realizacja założonych planów budżetowych - Ciągłe pogłębianie wiedzy z obszaru przepisów i zmian rynkowych branży TSL
- Działania windykacyjnie zgodnie z przyjętymi w firmie procedurami

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku spedytora drogowego
- Dobra obsługa pakietu MS Office
- Wiedza merytoryczna z zakresu TSL wynikająca z wykształcenia lub nabyta w trakcie pracy na drodze praktycznej - Zaangażowanie, sumienność, oraz dokładność podczas realizacji zleceń spedycyjnych
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość drugiego języka będzie atutem
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
- Wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów

Oferujemy

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Stabilność zatrudnienia
- Motywacyjny system wynagrodzenia

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Spedycji Drogowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Spedycji Drogowej w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Spedycji Drogowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Spedycji Drogowej, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.