Pracownik produkcji - Pakowanie. ZAPEWNIONY DOJAZD

Lokalizacja: Zielonki , małopolskie
Praca Pracownik produkcji - Pakowanie. ZAPEWNIONY DOJAZD

APT Work&Profit nr cert 396 działająca na Rynku Pracy od 15 lat

Oferujemy pracę przy produkcji w Morawicy

Pakowanie produktów (MORAWICA)

Zakres obowiązków:

- Pakowanie produktów

Wymagania

Wymagania:

-Ukończone 18 lat

-Książeczka sanepidu

Oferujemy

Zapewniamy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - PRACA tymczasowa

Tel: 695 647 618

- Terminowe wynagrodzenie

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)"

Oferta jest ważna jeszcze 2405 dni

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - Pakowanie. ZAPEWNIONY DOJAZD

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - Pakowanie. ZAPEWNIONY DOJAZD w miejscowości: Zielonki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work & Profit Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - Pakowanie. ZAPEWNIONY DOJAZD Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - Pakowanie. ZAPEWNIONY DOJAZD, praca w Zielonki dopasowana do Twoich wymagań.Work & Profit Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.