Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierowca C+E - Niemcy - 3/1 - 2000€!

Lokalizacja: Oberleichtersbach , Niemcy;
Praca Kierowca C+E - Niemcy - 3/1 - 2000€!

BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca C+E - Niemcy – 3/1 – 2000€!

Miejsce pracy: Oberleichtersbach (Północna Bawaria)
Nr referencyjny: DEL-SCHU/2017

Opis stanowiska
  • jazda autem typu naczepa;
  • transport towarów spedycyjnych/domów z prefabrykantów;
  • praca w systemie 3/1;
  • trasy dalekobieżne na terenie Niemiec.
Wymagania
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym;
  • prawo jazdy C+E, karta kierowcy.
Oferujemy
  • wynagrodzenie składające się z podstawy €2000 miesięcznie + €12/24 codziennej diety;
  • legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności);
  • nowoczesną flotę;
  • przestrzeganie czasu pracy kierowców;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • opiekę konsultanta w j. polskim.

Szukasz pracy jako Kierowca C+E - Niemcy - 3/1 - 2000€!

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca C+E - Niemcy - 3/1 - 2000€! w miejscowości: Oberleichtersbach jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Bergermann lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowca C+E - Niemcy - 3/1 - 2000€! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca C+E - Niemcy - 3/1 - 2000€! , praca w Oberleichtersbach dopasowana do Twoich wymagań.Bergermann praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy