Sprzątanie biur

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Sprzątanie biur

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.


Wraz z naszym klientem poszukujemy sumiennych i pracowitych osób do sprzątania biur.

Wymagania

Praca w różnych lokalizacjach na terenie Warszawy: Powiśle (ul. Kruczkowskiego), Mokotów (ul Marynarska), Ursynów (ul. Poleczki) od poniedziałku do piątku - zarówno serwis dzienny jak i wieczorny. Możliwość pracy również w weekendy.

Oferujemy

Praca w oparciu o umowę zlecenie. Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 13 zł/godz. netto.

Oferta jest ważna jeszcze 2378 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sprzątanie biur

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzątanie biur w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzątanie biur Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzątanie biur, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.