Fabrykant

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Fabrykant

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta - lidera z branży FMCG poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Twój zakres odpowiedzialności:

• Obsługa wózka widłowego i dowóz komponentów do ważenia
• Ważenie surowców do produkcji masy kosmetycznej
• Obsługa maszyn na linii konfekcjonowania, drobne interwencje w w maszynach
• Zgłaszanie przełożonemu lub mechanikowi o wszystkich zauważonych nieprawidłowościach

Wymagania

Jeśli posiadasz:

• Wykształcenie średnie techniczne
• Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych wysokiego składowania
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane ale nie wymagane bo wszystkiego Cię nauczymy)

Oferujemy

To zaoferujemy Tobie:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Fabryce o najwyższym standardzie w Polsce
• Pracę w systemie 3 zmianowym:
6.00 -14.00; 14.00 - 22.00, 22.00 - 6.00
• Prywatną opiekę medyczną
• Ubezpieczenie na życie
• Pakiet Emerytalny
• Kartę Multisport
• Świetny zespół i miłą atmosferę pracy.


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Oferta jest ważna jeszcze 2384 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Fabrykant

Jaka oferta pracy na stanowisku: Fabrykant w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Fabrykant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Fabrykant, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Kierownik Robót Elektrycznych

Warszawa, mazowieckie


Pracownik akumulatorowni

Warszawa, mazowieckie


Operator wózka widłowego

Warszawa, mazowieckie

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Fabrykant

Ogłoszenie Archiwalne