Pracownik produkcji - NOWA STAWKA 17 zł

Lokalizacja: Zakrzewo , wielkopolskie
Praca Pracownik produkcji - NOWA STAWKA 17 zł

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 • obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych
 • dbanie o jakość wytwarzanych produktów
 • utrzymanie i kontrolowanie stanu ilościowego materiałów do produkcji na danym stanowisku pracy.
 
Wymagania

Oczekujemy:

 • braku przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
 • zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
 • wykształcenia min. zawodowego
 • mile widziane doświadczenie na produkcji oraz uprawnienia na suwnice
 

 

Oferujemy

Oferujemy :

 • stabilne zatrudnienie
 • umowę o pracę
 • 17 zł brutto/h + premię
 • dodatki za staż pracy
 • bezpłatny transport z Poznania
 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny pod nr 607 393 455

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl.

 

Oferta jest ważna jeszcze 2051 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - NOWA STAWKA 17 zł

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - NOWA STAWKA 17 zł w miejscowości: Zakrzewo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - NOWA STAWKA 17 zł Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - NOWA STAWKA 17 zł, praca w Zakrzewo dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.