PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja: Garwolin , mazowieckie
Praca PRACOWNIK PRODUKCJI
Opis:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Garwolin

Nr Ref.: PROD/GAR/07/2017/IP


Zakres obowiązków:
* Pakowanie, kompletowanie kosmetyków zgodnie z instrukcją i listą pobrań;
* Postępowanie według wskazań i planu nakreślonego przez przełożonego;
* Kontrola zamówień.

Wymagania:

Oczekiwania:
* Mile widziane doświadczenie na produkcji;
* Dyspozycyjność do pracy zmianowej;
* Dokładność i skrupulatność;
* Umiejętność pracy pod presją czasu;
* Zaangażowanie;

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji."
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Oferujemy:

OFERUJEMY :
- pracę w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- miłą atmosferę prac,

- dofinansowanie do transportu


Aplikuj poprzez link: PRACOWNIK PRODUKCJI


Oferta jest ważna jeszcze 2519 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI

Jaka oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI w miejscowości: Garwolin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Studio Moderna lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI, praca w Garwolin dopasowana do Twoich wymagań.Studio Moderna praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.