Ustawiacz maszyn

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki , mazowieckie
Praca Ustawiacz maszyn

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla jednego z naszych Klientów, branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Obowiązki:

• Nadzorowanie pracy maszyn wtryskowych
• Ustawianie i przezbrajanie maszyn wtryskowych
• Ustawianie parametrów wtrysku zgodnie ze stosowaną technologią
• Zapewnienie realizacji i jakości produkcji
• Konserwacja form wtryskowych

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne
• Doświadczenie zawodowe na stanowisku Ustawiacza Maszyn
• Znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych
• Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
• Sumienność, samodzielność oraz dokładność podczas wykonywanej pracy

Oferujemy

Wybranej osobie oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową (pierwsza umowa na 6 miesięcy)
• Pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość nawiązania współpracy na dłużej
• Możliwość dojazdu z Żyrardowa, Grodziska mazowieckiego, Milanówka oraz Brwinowa


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Oferta jest ważna jeszcze 1833 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Ustawiacz maszyn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ustawiacz maszyn w miejscowości: Ożarów Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ustawiacz maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ustawiacz maszyn, praca w Ożarów Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik magazynowy w Firmie Allegro - Błonie

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie


Sprzedawca w drogerii

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie