Operator Maszyn

Lokalizacja: Teresin , mazowieckie
Praca Operator Maszyn

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, zajmującego się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i farmaceutycznego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Zakres zadań:

 • obsługa maszyn rozdmuchowych /wtryskowych
 • ustawienie i kontrola procesu produkcyjnego zgodnie z określonymi standardami i procedurami
 • nadzór nad stanem technicznym maszyn i form
 
Wymagania

Wymagania:

 • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)
 • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
 • dyspozycyjność
 • mile widziane doświadczenie w pracy przy podobnej technologii produkcji
 
Oferujemy

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej, rozwijającej się firmie międzynarodowej
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • pracę w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym
 • możliwość rozwoju i awansu
 • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
 • pakiet medyczny
 • pakiet socjalny

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Oferta jest ważna jeszcze 1626 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator Maszyn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Maszyn w miejscowości: Teresin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Maszyn, praca w Teresin dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Mid PHP/Symfony Developer

Warszawa, mazowieckie


Mid/ Senior DevOps Engineer

Warszawa, mazowieckie


Java Developer

Warszawa, mazowieckie


QA Engineer (100% praca zdalna)

Praca zdalna, mazowieckie


Agent Ubezpieczeniowy

Sokołów Podlaski, mazowieckie