Asystent ds.spedycji krajowej

Lokalizacja: Tychy , śląskie
Praca Asystent ds.spedycji krajowej

Lobo HR - międzynarodowa agencja doradztwa personalnego, której celem jest wyróżniać się dbałością o doskonałą obsługę Klientów oraz dostarczanie usług najwyższej jakości, z wykorzystywaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR. Wspieramy przedsiębiorstwa w różnorodnych projektach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Dla naszego klienta - który jest jednym z największych operatorów logistycznych na terenie Polski spełniający międzynarodowe standardy rynkowe, w związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem poszukujemy kandydata na stanowisko:


  • zarządzanie działalnością operacyjną
  • rozwijanie współpracy i budowanie długofalowych relacji z aktualnymi i nowymi Klientami firmy
  • nadzór nad poprawnym przebiegiem procesów operacyjnych
Wymagania
  • Doświadczenie w branży logistycznej- mile widziane
  • Umiejętność organizowania i planowania długoterminowego
  • Dobra znajomość zagadnień transportowych, kosztów związanych z prowadzeniem transportu będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy stacjonarnej
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

 

Oferta jest ważna jeszcze 2241 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent ds.spedycji krajowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent ds.spedycji krajowej w miejscowości: Tychy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent ds.spedycji krajowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent ds.spedycji krajowej, praca w Tychy dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.