Oznakowanie garażu podziemnego

L&S Homes Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Firma L&S Homes Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest budownictwo mieszkaniowe w Warszawie i jej okolicach. Zarząd spółki skupia się na inwestycjach kameralnych z budynkami, liczącymi około 10 do 20 mieszkań, które nie wymagają dużych powierzchni zabudowy. Dzięki czemu może ona lokalizować swoje inwestycje w atrakcyjnych rejonach Warszawy i bliskich okolic.

Działalność firmy obejmuje całość procesu deweloperskiego: począwszy od pozyskania gruntów, projekty, wykonanie, wykończenie oraz ich reklamowanie i sprzedaż aż do przekazania klientom gotowych mieszkań. Dodatkowo firma oferuje usługi wspierające cały proces budowlany.

Nasze inwestycje cieszą się ogromnym zainteresowaniem potencjalnych klientów, szybko znajdują swoich właścicieli jeszcze przed ukończeniem budowy, a nawet już na etapie planowania inwestycji.

Renomę firma uzyskała dzięki opinii dotychczasowych, zadowolonych klientów – obecnych właścicieli mieszkań, którzy polecają współpracę z naszą firmą na rynku budownictwa, nieruchomości.


Oznakowanie garażu podziemnego

Poszukujemy ekipy do oznakowania garażu podziemnego w budynku wielorodzinnym - jest to nasza najnowsza inwestycja w Ursusie.

Garaż ma powierzchnię około 1100 m2, 50 miejsc postojowych.
Oznakowane zostały już słupy. Pozostaje jeszcze oznakowanie poziome - pasy, oznaczenia miejsc postojowych itp.
Zainteresowanym prześlemy rzut kondygnacji podziemnej.

 

Preferujemy kontakt na adres e-mail lub telefoniczny.

Oferujemy

  • wynagrodzenie do ustalenia.


Czekamy na oferty.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Oznakowanie garażu podziemnego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Oznakowanie garażu podziemnego w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L&S Homes lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Oznakowanie garażu podziemnego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Oznakowanie garażu podziemnego, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.L&S Homes praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.