Asystent Inwestycyjny


Okolica.pl
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Wykształcenie: Wyższe I stopnia (licencjat/inżynier)
Rodzaj pracy: Pełny etat
Zarobki:
Język: polski
Język: angielski

Opis stanowiska

Główne zadania Asystenta Inwestycyjnego będą skupiały się na wsparciu rozwoju tego działu w ścisłej współpracy i pod nadzorem doświadczonego przełożonego. 

Zakres obowiązków:

 • analiza nowych Ofert Inwestycyjnych (obliczanie rentowności nieruchomości, przygotowanie dokumentacji dla inwestorów, tworzenie opisów ofert);
 • kontakt z inwestorami i wsparcie przełożonego w prowadzonych transakcjach;
 • pomoc w administracji biurowej.

Ścieżka kariery jest otwarta, z czasem pojawią się nowe, coraz bardziej wymagające zadania - w zależności od predyspozycji i umiejętności kandydata możliwy rozwój w kierunku analityki biznesowej lub pracy z klientem inwestycyjnym.

Wymagania

Stanowisko asystenckie. Kandydat będzie stopniowo wdrażany w tajniki naszej pracy od zera,  dlatego jesteśmy otwarci na kandydatów z różnych kierunków i środowisk. W naszym zespole odnajdzie się zarówno student ostatnich lat dziennikarstwa, jak i twardy finansista z zacięciem inwestora giełdowego, pod warunkiem, że spełnia podstawowe kryteria, do których należą:

 • „lekkie pióro” – na razie jeszcze nie musisz być specjalistą w dziedzinie inwestowania, wystarczy, że my jesteśmy i Cię nauczymy, ale umiejętność szybkiego i eleganckiego formułowania myśli na piśmie będzie kluczową kompetencją, z której będziesz korzystać na każdym etapie swojej pracy i rozwoju;
 • mile widziane zainteresowanie i znajomość podstaw inwestowania w nieruchomości;
 • zacięcie analityczne, dokładność, duża dbałość o szczegóły oraz dobra organizacja pracy;
 • znajomość MS Office (szczególnie Excel);
 • komunikatywność.

Oferujemy

 • pracę w młodej, szybko rosnącej organizacji, kandydat będzie współpracował bezpośrednio z Zarządem;
 • szkolenia na bardzo wysokim poziomie merytorycznym;
 • otwartą ścieżkę kariery w zależności od predyspozycji kandydata;
 • pracę w biurze w centrum Warszawy przy metrze Świętokrzyska;
 • wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę (poszukujemy kandydata do długoterminowej współpracy).
Okolica.pl

Okolica – to bezprecedensowy, duży projekt informatyczny dotyczący budowy innowacyjnej wyszukiwarki nieruchomości. Naszym najszybciej rozwijającym się działem są Oferty Inwestycyjne w ramach którego publikowane są ogłoszenia sprzedaży nieruchomości komercyjnych z funkcjonującym najemcą. Oferty Inwestycyjne to obiekty dedykowane dla najzamożniejszych inwestorów, chcących ulokować część swojego majątku w wynajęte nieruchomości generujące stały dochód. 

 


http://Palladia Sp. z o.o http://Palladia Sp. z o.o

Oferta jest ważna jeszcze 1578 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent Inwestycyjny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent Inwestycyjny w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Okolica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent Inwestycyjny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent Inwestycyjny, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Okolica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Analityk Systemowy

Warszawa, Polska


Senior .NET Engineer

Warszawa, mazowieckie