Praca na produkcji - od 16,31/h + premia

Lokalizacja:
Praca Praca na produkcji - od 16,31/h + premia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.
W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z Wrocławia / Zakrzowa, międzynarodowej firmy produkującej sprzęt dużego AGD, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowiskach:


Opis stanowiska

Do zadań osób zatrudnionych, będą należały m.in.:
Montaż produktu zgodnie ze specyfikacją technologiczną,
Obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej,
Weryfikacja wad produktu,
Utrzymywanie porządku i czystości na linii.

Wymagania

Nasze wymagania:
Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane
Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmian
Zdolności manualne
Motywacja i zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:
Pracę od zaraz dla kobiet i mężczyzn
Umowę o pracę na cały etat
Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka od 16,31/h oraz premie i dodatki
Jasny i dostępny system premiowy
Zniżki programu Adecco + Club
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

TWOI ZNAJOMI SZUKAJĄ TEŻ PRACY??? POLEĆ IM NASZĄ OFERTĘ!!!

Oferta jest ważna jeszcze 1109 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji - od 16,31/h + premia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji - od 16,31/h + premia w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji - od 16,31/h + premia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji - od 16,31/h + premia, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.