Operator urządzeń do wyrobów cukierniczych - do 2650 zł brutto miesięcznie!

Lokalizacja: Golub-Dobrzyń , kujawsko-pomorskie
Praca Operator urządzeń do wyrobów cukierniczych - do 2650 zł brutto miesięcznie!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, produkującego wyroby czekoladowe z branży FCMG, poszukujemy Kandydatów z Brodnicy i okolic na stanowisko:


Zadania:
• Realizacja zadań produkcyjnych;
• Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy;
• Wykonywanie pracy zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

Wymagania:
• Aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia;
• Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej;
• Zdolności manualne;
• Sumienność, dokładność oraz chęć do pracy;
• Gotowość do podjęcia pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym w godzinach 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 oraz 22:00 - 6:00.

Oferujemy

Oferujemy:
• Wynagrodzenie zasadnicze, premie oraz dodatki płacowe;
• Pracę w wymiarze pełnego etatu od poniedziałku do piątku w 3 - zmianowym systemie pracy;
• Odzież i narzędzia robocze;
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
• Umowę o pracę tymczasową za naszym pośrednictwem na okres 6-miesięcy, później zatrudnienie u klienta.
• Przyjazną atmosferę w pracy.

Oferta dotyczy pracy stałej/ tymczasowej.


Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Oferta jest ważna jeszcze 2319 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator urządzeń do wyrobów cukierniczych - do 2650 zł brutto miesięcznie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator urządzeń do wyrobów cukierniczych - do 2650 zł brutto miesięcznie! w miejscowości: Golub-Dobrzyń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator urządzeń do wyrobów cukierniczych - do 2650 zł brutto miesięcznie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator urządzeń do wyrobów cukierniczych - do 2650 zł brutto miesięcznie!, praca w Golub-Dobrzyń dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Elektryk Automatyk

Włocławek, kujawsko-pomorskie


Pomocnik magazyniera

Lisi Ogon, kujawsko-pomorskie