Pracownik Działu Administracji Personalnej

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Pracownik Działu Administracji Personalnej
Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Zadania:

• Organizacja i realizacja projektów rekrutacyjnych,
• Redagowanie i aktualizacja ofert pracy oraz selekcja napływających aplikacji,
• Budowanie i zarządzanie bazą Kandydatów,
• Prowadzenie obsługi administracyjnej.

Wymagania

Wymagania:

• Umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność i dokładność w realizacji zadań,
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
• Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

• Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Współudział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów. 

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Oferta jest ważna jeszcze 2524 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Działu Administracji Personalnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Działu Administracji Personalnej w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Działu Administracji Personalnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Działu Administracji Personalnej, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.