Spedytor międzynarodowy

Lokalizacja: Starachowice , świętokrzyskie
Praca Spedytor międzynarodowy

Lobo HR jest agencją rekrutacyjna (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla Naszego Klienta - nowoczesnej firmy działającej na międzynarodowym rynku usług spedycyjno-transportowych -poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa klientów w trakcie realizacji usługi spedycyjnej
  • Pozyskiwanie zleceń od potencjalnych i aktualnych klientów
  • Organizacja transportu
  • Monitorowanie realizacji zleceń
  • Rozliczanie zleceń
  • Nadzór nad dokumentacji
  • Dbanie o terminowe dostarczenie ładunków
  • Kontrola pracy kierowców
Wymagania

Wymagamy:

  • Wykształcenia: średnie lub wyższe
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • Dobrej znajomości jednego z języków niemieckiego/francuskiego/hiszpańskiego/angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie
  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Kreatywności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na terenie Kielce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus prowizja
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Pracę w zgranym, młodym zespole

Gdzie szukać pracy jako Spedytor międzynarodowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spedytor międzynarodowy w miejscowości: Starachowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spedytor międzynarodowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spedytor międzynarodowy, praca w Starachowice dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.