Pomocnik operatora - bez doświadczenia

Lokalizacja: Czerwińsk nad Wisłą , mazowieckie
Praca Pomocnik operatora - bez doświadczenia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.
W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.


Pomocnik Operatora maszyn - bez doświadczenia - przyuczenie

Nawet jeżeli nie masz doświadczenia zawodowego, ale:

--> interesujesz się mechaniką,
--> lubisz majsterkować lub naprawiać różne urządzenia,
--> chcesz się uczyć i rozwijać w dużym zakładzie produkcyjnym

 

Wymagania

MAMY PRACĘ DLA CIEBIE!

Szukamy osób, które chcą pracować jako operator maszyn.
Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy przyuczenie do zawodu.

Oferujemy

Oferujemy:

Atrakcyjny system wynagrodzenia (z bonusami i dodatkami)
Możliwość rozwoju zawodowego
Umowę o pracę tymczasową
Możliwość korzystania ze zorganizowanego dowozu pracowniczego.

Oferta jest ważna jeszcze 2255 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pomocnik operatora - bez doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomocnik operatora - bez doświadczenia w miejscowości: Czerwińsk nad Wisłą jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomocnik operatora - bez doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomocnik operatora - bez doświadczenia, praca w Czerwińsk nad Wisłą dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik magazynu

Przytyk, mazowieckie


Pracownik magazynu

Jedlnia, mazowieckie


Pracownik magazynu

Radom, mazowieckie