Konfekcja kapsułek

Lokalizacja: Ciechanów , mazowieckie
Praca Konfekcja kapsułek

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.
W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.


Obowiązki:

prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,

• pakowanie, sortowanie produktów,

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,

• zdolności manualne,

• sprawność fizyczna,

• umiejętność pracy w zespole,

• gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

 

Oferujemy:

• pracę w renomowanym, międzynarodowym przedsiębiorstwie,

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

• możliwość rozwoju zawodowego oraz zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta po kilkumiesięcznym okresie próbnym,

• możliwość skorzystania z transportu m.in. z: Ciechanowa, Góry, Strzegowa, Słupi, Ojrzenia, Nasielska, Małej Wsi, Śniadówka, Świercz, Zakroczymia.

Oferta jest ważna jeszcze 2554 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Konfekcja kapsułek

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konfekcja kapsułek w miejscowości: Ciechanów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konfekcja kapsułek Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konfekcja kapsułek, praca w Ciechanów dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Operator Wózka Widłowego

Ciechanów, mazowieckie


Operator Pomocniczy

Ciechanów, mazowieckie


Operator Wózka Widłowego

Glinojeck, mazowieckie


Operator Pomocniczy

Chotomów, mazowieckie