Moderator treści internetowych (SPANISH / ITALIAN)

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Moderator treści internetowych (SPANISH / ITALIAN)

Opis stanowiska:

- moderowanie treści pojawiających się na stronie internetowej w języku włoskim/hiszpańskim zgodnie z polityką biznesową i regułami etycznymi.

Wymagania

Wymagania:

- biegła znajomość jednego z dwóch języków: hiszpański lub włoski
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
- podstawowa wiedza z zakresu kultury, polityki oraz obyczajów panujących w danych kraju
- umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze i obsługi komputera

Oferujemy

Oferujemy:

- międzynarodowe środowisko pracy
- pracę na pełen etat (z językiem niemieckim możliwa praca na część etatu)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenie wprowadzające
- umowę o pracę
- bogaty pakiet benefitów

Gdzie szukać pracy jako Moderator treści internetowych (SPANISH / ITALIAN)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Moderator treści internetowych (SPANISH / ITALIAN) w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cee Experts Uszyński s.j. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Moderator treści internetowych (SPANISH / ITALIAN) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Moderator treści internetowych (SPANISH / ITALIAN), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Cee Experts Uszyński s.j. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.