Operator maszyn CNC - Mysłowice

Lokalizacja: Mysłowice , śląskie
Praca Operator maszyn CNC - Mysłowice

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Zadania:

• przygotowanie i uzbrajanie obrabiarek CNC wraz z automatyzacją
• obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie ( Trumpf, Amada, Finn Power), przygotowanie pracy urządzeń w oparciu o systemy kontrolne
• przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki
• kontrolowanie procesu obróbki pod kątem jakości (usuwanie wad, dokonywanie właściwej parametryzacji urządzeń)
• przygotowanie raportów dotyczących pomiarów urządzeń
• ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: liderem a także z działem jakości i utrzymania ruchu.

Wymagania

Wymagania:

• min. wykształcenie zawodowe, preferowane obróbka skrawaniem CNC
• znajomość rysunku technicznego
• umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej
• dobra dyscypliny pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań
• dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie
• otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacji do pracy
• gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

Oferujemy:

• umowę o pracę tymczasową
• pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
• możliwość skorzystania z karty multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia PZU
• możliwość rozwoju zawodowego

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn CNC - Mysłowice

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn CNC - Mysłowice w miejscowości: Mysłowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn CNC - Mysłowice Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn CNC - Mysłowice, praca w Mysłowice dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.