Cabin Stewrad/Stewardess

Astral Limited Wynagrodzenie do negocjacji

Agencja rekrutacyjna istniejąca na polskim rynku od 1989 roku.  Pierwsza firma crewingowa w Polsce i wschodniej części Europy. Obsługuje wszystkich liczących się armatorów zaopatrując ich w pracowników działu hotelowego.  


Poszukujemy pokojówek/ pokojowych do pracy na luksusowych statkach rzecznych. Praca i zakwaterowanie na statku rzecznym, rejsy po stolicach Europy (Ren, Dunaj) - wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie i opieka medyczna są zapewnione. 

Kontrakt Cypryjski od Czerwca do Września z możliwością przedłużenia.

Wymagania

  • doświadczenie w charakterze pokojówki/pokojowego;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (B1-B2);
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki;
  • zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie na koszt armatora;
  • przelot do miejsca pracy na koszt armatora;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • praca w międzynarodowej załodze;
  • pomoc w procedurach związanych z wyjazdem.

Wymagane języki

angielski

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Cabin Stewrad/Stewardess

Jaka oferta pracy na stanowisku: Cabin Stewrad/Stewardess w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Astral Limited lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Cabin Stewrad/Stewardess Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Cabin Stewrad/Stewardess, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Astral Limited praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia