Płatny staż w dziale IT

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Płatny staż w dziale IT

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zarządzającej nieruchomościami poszukujemy osoby na stanowisko:


Opis stanowiska

Interesujesz się informatyką? Być może masz już za sobą pierwsze doświadczenie w branży i chcesz zdobyć nowe? Mamy dla Ciebie super ofertę!!!
Chcemy zaoferować Ci dobrze PŁATNY wakacyjny staż/praktyki!!!

Do twoich zadań będzie należało:

  • Inwentaryzowanie sprzętu
  • Instalowanie systemów oraz oprogramowania
  • Pomoc w obsłudze zgłoszeń IT
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych
Wymagania

Jeśli:

Studiujesz informatykę (lub pokrewny kierunek)
Chcesz poszerzyć swoją wiedzę zdobytą w trakcie studiów
Zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia, a nie na parzeniu kawy i herbaty
Lubisz pracę z komputerem

TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, nawet do 4000 zł brutto
  • Pracę przy nowoczesnych technologiach
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjemną atmosferę w pracy
  • Zatrudnienie za pośrednictwem Adecco Poland
  • Lokalizacja: Warszawa Ochota
Prosimy o dopisanie do cv następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania."

Oferta jest ważna jeszcze 1544 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Płatny staż w dziale IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Płatny staż w dziale IT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Płatny staż w dziale IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Płatny staż w dziale IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Konsultant/-ka ds. Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie


QA Engineer

Warszawa, mazowieckie


Conversion Manager

Warszawa, mazowieckie


Agent Ubezpieczeniowy

Warszawa, mazowieckie


Doradca klienta działu mięso

Warszawa, mazowieckie