Bydgoszcz i okolice - Konsultant Rynku Zoologicznego

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
Praca Bydgoszcz i okolice - Konsultant Rynku Zoologicznego

- dobre umiejętności handlowe i komunikacyjne

- silna motywacja oraz inicjatywa

- łatwość nawiązywania kontaktów, predyspozycje do pracy z klientami

- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

- czynne prawo jazdy kat. B oraz chęć pracy w terenie

- mile widziane doświadczenie w kanale zoologicznym

Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki.

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi.

W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant Rynku Zoologicznego

miejsce pracy: województwo kujawsko-pomorskie

szukamy osób z Bydgoszczy i okolic

nr ref.: KRZ_Bydgoszcz/07.2016

Zakres obowiązków:

- realizacja założonych celów sprzedażowych na wskazanym terenie (rynek tradycyjny)

- pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami

- dbałość o dobry wizerunek firmy oraz przestrzeganie ustalonych procedur

- regularne sporządzanie raportów z wykonywanych działań

- atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi

- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

- praca w pełnym wymiarze godzin

- niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy oraz telefon komórkowy

- pracę od drugiej połowy sierpnia 2016

- miła atmosfera pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego

Aplikuj poprzez link: Bydgoszcz i okolice - Konsultant Rynku Zoologicznego

Oferta jest ważna jeszcze 2757 dni

Gdzie szukać pracy jako Bydgoszcz i okolice - Konsultant Rynku Zoologicznego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Bydgoszcz i okolice - Konsultant Rynku Zoologicznego w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cursor SA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Bydgoszcz i okolice - Konsultant Rynku Zoologicznego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Bydgoszcz i okolice - Konsultant Rynku Zoologicznego, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Cursor SA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.