Kucharz/Praca w Berlinie/Niemiecka umowa

PRIMAJOB GmbH Berlin Wynagrodzenie do negocjacji

Niemiecka firma PRIMAJOB GmbH jest przedsiębiorstwem należącym do korporacji HEICO-GROUP i jest suwerennym partnerem w branży usług personalnych.

Nasze aspiracje: jakość, bezpieczeństwo i wysokie standardy techniczne czynią z nas profesjonalnego partnera w branży usług personalnych.

Podstawa naszej filozofii jest jakość procesów, efektywne gospodarowanie, bezpieczeństwo i wysokie standardy techniczne, jak również pośrednictwo w zakresie wykwalifikowanego personelu.

 

To ta oferta jest dla Ciebie!

Zainteresowany? Potrzebujesz więcej informacji? Nie czekaj! Aplikuj teraz!                                

Skontaktuję się z Toba na pewno!


Opis stanowiska

Dlatego zatrudnimy z możliwością podjęcia pracy od zaraz: kucharza.

Miejsce pracy: Berlin

Ilość stanowisk do obsadzenia: 1

Wymagania

Jeśli:

  • mieszkasz w Berlinie;
  • masz już doświadczenie lub wyksztalcenie jako kucharz;
  • znasz choćby podstawy j. niemieckiego;
  • chcesz długoterminowo bądź na stałe pracować w Niemczech;
  • podpisać niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • na atrakcyjnych warunkach pracy i płacy.

 

To ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagane języki

niemiecki

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kucharz/Praca w Berlinie/Niemiecka umowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kucharz/Praca w Berlinie/Niemiecka umowa w miejscowości: Berlin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PRIMAJOB GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kucharz/Praca w Berlinie/Niemiecka umowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kucharz/Praca w Berlinie/Niemiecka umowa, praca w Berlin dopasowana do Twoich wymagań.PRIMAJOB GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Pracownik myjni

Berlin, Niemcy


Spawacz

Berlin, Niemcy


Elektryk budowlany

Berlin, Niemcy