Foreign Language Specialist (German, French)

Lokalizacja: Słupsk , pomorskie
Praca Foreign Language Specialist (German, French)

Obecnie dla naszego klienta, właściciela jednego z największych na świecie sklepów internetowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:
• odsłuchiwanie obcojęzycznych nagrań oraz tworzenie ich transkrypcji (biuro w Gdańsku - możliwość pracy zdalnej).

Wymagania

Wymagania:
• biegła znajomość języka obcego (niemiecki, francuski) w mowie i piśmie na poziomie min. C1,
• umiejętność obsługi komputera i szybkiego przyswajania nowych programów,
• umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę na pełny etat,
• elastyczne godziny pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w nowoczesnym biurowcu z mnóstwem udogodnień (kawa, herbata, owoce, strefa relaksu),
• możliwość pracy zdalnej (warunek: zamieszkanie w promieniu max. 250 km od Gdańska),
• pracę przy innowacyjnym, międzynarodowym projekcie,
• dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po kilku miesiącach pracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Gdzie szukać pracy jako Foreign Language Specialist (German, French)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Foreign Language Specialist (German, French) w miejscowości: Słupsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Foreign Language Specialist (German, French) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Foreign Language Specialist (German, French), praca w Słupsk dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.