Technik farmaceutyczny

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Słupsk , pomorskie
Praca Technik farmaceutyczny

HR Contact Pharma to specjalistyczne usługi zatrudnienia dla farmaceutów i pracowników aptek. Naszym celem jest zapewnienie kandydatom najlepszych ofert na farmaceutycznym rynku pracy.

Do apteki ogólnodostępnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik farmaceutyczny.

Zakres obowiązków:

  • opieka farmaceutyczna nad pacjentami;
  • prawidłowa realizacja recept;
  • sprzedaż wyrobów leczniczych i produktów medycznych.
Wymagania
  • chęć niesienia pomocy pacjentom;
  • profesjonalna opieka farmaceutyczna;
  • dobra organizacja pracy.
Oferujemy
  • stałą pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • systemy premiowe oparte o indywidualne osiągnięcia i wyniki;
  • uczestnictwo w szkoleniach;
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych oraz zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami pracy w aptece;
  • kartę sportową, pakiet usług medycznych.

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Technik farmaceutyczny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technik farmaceutyczny w miejscowości: Słupsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR Contact lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technik farmaceutyczny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik farmaceutyczny, praca w Słupsk dopasowana do Twoich wymagań.HR Contact praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie