Tokarz

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza , śląskie
Praca Tokarz
Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Zadania:

  • obsługa tokarek CNC,
  • obróbka walców hutniczych,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

 

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze tokarek CNC,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle ciężkim.
Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet benefitów,
  • stabilne zatrudnienie.


 

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.

Oferta jest ważna jeszcze 1428 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Tokarz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Tokarz w miejscowości: Dąbrowa Górnicza jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Tokarz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tokarz, praca w Dąbrowa Górnicza dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Automatyk utrzymania ruchu

Dąbrowa Górnicza, śląskie


Pracownik Działu Przyjęcia Towaru, OBI

Dąbrowa Górnicza, śląskie


Pracownik zmiany dziennej

Dąbrowa Górnicza, śląskie


Mid/ Senior DevOps Specialist

Dąbrowa Górnicza, śląskie

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Tokarz

Ogłoszenie Archiwalne