Młodszy Przedstawiciel do spraw Sprzedaży Produktów Bankowych - specjalizacja Pożyczka Gotówkowa

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Młodszy Przedstawiciel do spraw Sprzedaży Produktów Bankowych - specjalizacja Pożyczka Gotówkowa

Ucz się od najlepszych

Bez względu na to czy kończysz naukę, czy jesteś już absolwentem, dołączając do Banku Handlowego jako Młodszy Przedstawiciel do Spraw Sprzedaży Produktów Bankowych uczynisz krok w kierunku rozwoju swej kariery w ekscytującej branży bankowości detalicznej.

Czym będziesz się zajmował jako Młodszy Przedstawiciel ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Twoim zadaniem będzie nawiązywanie kontaktów umożliwiających Ci sprzedaż i promowanie produktów finansowych Banku Handlowego. Żeby to osiągnąć będziesz musiał wykazać się pełnym zaangażowaniem i chęcią rozwijania swych umiejętności pod okiem ekspertów. Będziesz także uczestniczył i branżowych targach i konferencjach na terenie całej Polski.

Co otrzymasz w zamian

Pomożemy Ci wkroczyć na drogę rozwoju i nauki. Bogaty pakiet szkoleń i realne możliwości rozwoju zaprojektowane by pomóc Ci Uwolnić Twój Potencjał. Chcemy byś świetnie się czuł w naszym towarzystwie, w tym celu zapewniamy fantastyczną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole sprzedażowym. A po pracy? Karta multisport, opieka medyczna i ubezpieczenia na życie. Jak widzisz myślimy o wszystkim.

Czego oczekujemy od idealnego kandydata

Chcesz pracować w jednej z najbardziej prestiżowych instytucji finansowych na świecie. Lubisz ludzi, uwielbiasz z nimi rozmawiać i chcesz na tym oprzeć swą karierę. Jesteś kreatywny i wiesz, że kluczem do sukcesu jest gotowość do nauki od najlepszych. Zależy Ci na elastycznym czasie pracy, ale zdajesz sobie sprawę, że czasami oznacza to pracę w weekendy.

Dołącz do naszego zespołu i Uwolnij Swój Potencjał


Oferta jest ważna jeszcze 1602 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Przedstawiciel do spraw Sprzedaży Produktów Bankowych - specjalizacja Pożyczka Gotówkowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Przedstawiciel do spraw Sprzedaży Produktów Bankowych - specjalizacja Pożyczka Gotówkowa w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Bank Handlowy w Warszawie S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Przedstawiciel do spraw Sprzedaży Produktów Bankowych - specjalizacja Pożyczka Gotówkowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Przedstawiciel do spraw Sprzedaży Produktów Bankowych - specjalizacja Pożyczka Gotówkowa, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Bank Handlowy w Warszawie S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.