Pracownik Produkcyjny- Wróblowice

Lokalizacja: Środa Śląska , dolnośląskie
Praca Pracownik Produkcyjny- Wróblowice

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej- produkcja elementów elektrycznych poszukujemy aż 16 kandydatek/kandydatów na stanowisko:

ZADANIA:

  • Realizacja procesu produkcyjnego - obsługa automatów do montażu złączek.
  • Przygotowanie i ustawienia automatu do optymalnej pracy.
  • Nadzór nad optymalną pracą automatu.
  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego.
  • Pakowanie zleceń po montażu automatycznym wg wytycznych.
Wymagania

WYMAGANIA:

  • Znajomość obsługi komputera
  • Zdolności manualne
  • Techniczne umiejętność obsługi prostych maszyn
  • Chęci do pracy w systemie 3 zmianowym (pon-pt)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
  • Wykształcenie techniczne- mile widziane
Oferujemy

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjną podstawę godzinową + premie
  • darmową herbatę, kawę, czekoladę
  • obiady w preferencyjnych cenach
  • akcje integracyjne pracowników
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

U W A G A ! DOCELOWE MIEJSCE PRACY WRÓBLOWICE (DOJAZD Z OKOLIC GĄDOWA-LEŚNICY). DO KOŃCA 2017 ROKU PRACA WE WROCŁAWIU-TARNOGAJ.

NIE CZEKAJ POLEĆ NAS SWOIM ZNAJOMYM!

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcyjny- Wróblowice

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcyjny- Wróblowice w miejscowości: Środa Śląska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcyjny- Wróblowice Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcyjny- Wróblowice, praca w Środa Śląska dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.