Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózki

Lokalizacja: Lublin , lubelskie
Praca Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózki

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Zależy Ci na stabilnej pracy? - zgłoś się do Nas.

Dla naszego Klienta z Lublina poszukujemy osób na stanowisko

Zadania:

  • utrzymywanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy i wokół niego
  • wykonywanie zleconych czynności pomocniczych
  • wsparcie pracy magazynu
Wymagania

Czego oczekujemy?

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (warunek konieczny)
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej
  • zdolności manualne
  • staranność i odpowiedzialność
  • motywacja do pracy
Oferujemy

Co oferujemy?

  • pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (z możliwością przejścia na umowę stałą).
  • elastyczne warunki pracy

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózki w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózki, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.