Pracownik Recepcji w Salonie Sprzedaży

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Praca Pracownik Recepcji w Salonie Sprzedaży
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Zadania:

- Bieżąca obsługa klientów Salonu sprzedaży,
- Administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
- Koordynowanie przepływu informacji oraz dokumentów służbowych,
- Udzielanie informacji dotyczących aktualnych promocji i oferty firmy,
- Wsparcie administracyjne dla pracowników Salonu.

Wymagania

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
- Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
- Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

- Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy,
- Praca w młodym, dynamicznym zespole. 

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Oferta jest ważna jeszcze 2297 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Recepcji w Salonie Sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Recepcji w Salonie Sprzedaży w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Recepcji w Salonie Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Recepcji w Salonie Sprzedaży, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.