Majsterkowiczu - Praca dla Ciebie!

Lokalizacja: Piaseczno , mazowieckie
Praca Majsterkowiczu - Praca dla Ciebie!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.JEŚLI:

 • Pasjonujesz się elektroniką,
 • Chcesz się uczyć nowinek ze świata elektroniki,
 • Lubisz majsterkować,
 • Być może masz już za sobą pierwsze doświadczenie w branży i chcesz zdobyć nowe?
ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!
Wymagania

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻAŁO:

 • Serwisowanie sprzętów elektronicznych - telefonów komórkowych, tabletów, laptopów.
 • Rozkręcanie, skręcanie, diagnozowanie,
 • Współpraca z zespołem pracującym na danym sprzęcie.
 
Oferujemy

W ZAMIAN DOSTANIESZ:

 • Pracę przy nowoczesnych technologiach,
 • MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA CENNYCH KWALIFIKACJI - AWANS PO 6 MIESIĄCACH!
 • Pracę 2 zmianową 6/7-14, 14-22
 • Stawka godzinowa 17 zł lub 18 zł + PREMIE!!!
 • Możliwość rozwoju swoich kompetencji i doświadczenia,
 • Możliwość awansu w strukturach firmy.

Lokalizacja miejsca pracy - JANKI
 

Oferta pracy tymczasowej.

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.".
Oferta jest ważna jeszcze 2599 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Majsterkowiczu - Praca dla Ciebie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Majsterkowiczu - Praca dla Ciebie! w miejscowości: Piaseczno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Majsterkowiczu - Praca dla Ciebie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Majsterkowiczu - Praca dla Ciebie! , praca w Piaseczno dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Operator Pomocniczy

Pułtusk, mazowieckie


Operator Wózka Widłowego

Chotomów, mazowieckie


Operator Pomocniczy

Maków Mazowiecki, mazowieckie


Operator Wózka Widłowego

Legionowo, mazowieckie


Operator Pomocniczy

Czosnów, mazowieckie